Stav distribuční sítě

V distribuční síti PREdistribuce, a. s., tedy na území Prahy a města Roztoky, momentálně neevidujeme žádnou poruchu většího rozsahu.

Pokud jste zaznamenali výpadek elektřiny, může se jednat o plánované vypínání sítě, ke kterému dochází z důvodu pravidelné kontroly a údržby energetického zařízení.

V případě, že se výpadek vyskytl jinde nežli v uvedených lokalitách, informujte nás prosím na hlášení poruchy.

Plánovaná vypínání sítě

 Lokalita ↑ Začátek  Konec  Provádějící firma
Praha 6, Bubeneč, Raisova, 802/4 25.7.2017 8:00 25.7.2017 16:00 Com - Pakt Energy, a.s.
Praha 3, Žižkov, K Lučinám,/ 25.7.2017 9:00 25.7.2017 18:00 SEG s.r.o.
Praha 4, Chodov, Ke Stáčírně, 602/16 26.7.2017 8:00 26.7.2017 16:00
Praha 6, Bubeneč, Raisova, 802/4 26.7.2017 8:00 26.7.2017 16:00
Praha 7, Troja, K Bohnicím, 57/2 26.7.2017 8:00 26.7.2017 16:00
Praha 9, Černý Most, Bryksova, 775/41 26.7.2017 8:00 26.7.2017 16:00 Hladík Petr
Praha 9, Hloubětín, Aloisovská, 106/ 26.7.2017 8:00 26.7.2017 16:00
Praha 9, Hloubětín, Hloubětínská, 700/24 26.7.2017 8:00 26.7.2017 12:00 Janouš Miroslav
Praha 3, Žižkov, Na Balkáně, 2383/66 26.7.2017 9:00 26.7.2017 18:00
Praha 5, Hlubočepy, Högerova, 814/10 26.7.2017 9:00 26.7.2017 17:00
Praha 10, Dolní Měcholupy, V Dolinách, 213/5 27.7.2017 8:00 27.7.2017 14:00 Kubala Martin
Praha 10, Horní Měcholupy, Livornská, 447/ 27.7.2017 8:00 27.7.2017 16:00 Janouš Miroslav
Praha 4, Chodov, Donovalská, 754/26 27.7.2017 8:00 27.7.2017 16:00
Praha 5, Řeporyje, Ořešská, 744/ 27.7.2017 8:00 27.7.2017 15:00
Praha 9, Prosek, Na Vyhlídce, 827/52 27.7.2017 8:00 27.7.2017 16:00
Praha 2, Vinohrady, Vocelova, 935/2 27.7.2017 8:30 27.7.2017 13:30 Hladík Petr
Praha 3, Žižkov, Na Balkáně, 2383/66 27.7.2017 9:00 27.7.2017 18:00
Praha 5, Hlubočepy, Högerova, 815/8 27.7.2017 9:00 27.7.2017 17:00
Praha 4, Chodov, Ke Stáčírně, 602/16 28.7.2017 8:00 28.7.2017 16:00
Praha 9, Letňany, Třinecká,/ 28.7.2017 8:00 28.7.2017 16:00
Praha 10, Strašnice, Nučická, 1746/9 28.7.2017 8:30 28.7.2017 13:30 Šinágl Jan
Praha 6, Břevnov, Říčanova, 471/47 28.7.2017 9:00 28.7.2017 13:00
Praha 10, Strašnice, Vyžlovská, 1368/8 31.7.2017 8:00 31.7.2017 16:00
Praha 4, Braník, Vavřenova, 1170/8 31.7.2017 8:00 31.7.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Vycpálkova, 424/20 31.7.2017 8:00 31.7.2017 16:00
Praha 4, Nusle, Svatoslavova, 554/1 31.7.2017 8:00 31.7.2017 15:00
Praha 4, Záběhlice, Severozápadní III, 320/17 31.7.2017 8:00 31.7.2017 16:00
Praha 5, Košíře, U Lesíka,/ 31.7.2017 8:00 31.7.2017 16:00
Praha 10, Strašnice, Nad Vodovodem, 747/31 31.7.2017 8:30 31.7.2017 13:30
Praha 3, Žižkov, Na Balkáně, 2590/74 31.7.2017 9:00 31.7.2017 18:00
Praha 9, Vysočany, Na Vysočanských Vinicích, 602/14 31.7.2017 9:00 31.7.2017 16:00
Praha 9, Kbely, Semčická, 391/24 1.8.2017 4:00 1.8.2017 15:00
Praha 10, Strašnice, Vyžlovská, 1368/8 1.8.2017 8:00 1.8.2017 16:00
Praha 4, Braník, Vavřenova, 1169/6 1.8.2017 8:00 1.8.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Nedbalova, 743/14 1.8.2017 8:00 1.8.2017 16:00
Praha 4, Nusle, Děkanská Vinice I, 1227/11 1.8.2017 8:00 1.8.2017 16:00
Praha 5, Košíře, Nad Zámečkem, 376/54 1.8.2017 8:00 1.8.2017 16:00
Praha 10, Strašnice, Na Výsluní, 201/13 1.8.2017 8:30 1.8.2017 13:30 Drsek Pavel
Praha 3, Žižkov, V Domově, 2082/71 1.8.2017 9:00 1.8.2017 18:00
Praha 10, Strašnice, Vyžlovská, 1368/8 2.8.2017 8:00 2.8.2017 16:00
Praha 4, Braník, Vavřenova, 1168/4 2.8.2017 8:00 2.8.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Vycpálkova, 424/20 2.8.2017 8:00 2.8.2017 16:00
Praha 5, Jinonice, Řeporyjská, 477/23 2.8.2017 8:00 2.8.2017 16:00
Praha 4, Záběhlice, Severozápadní V, 516/54 2.8.2017 8:30 2.8.2017 13:30
Praha 6, Břevnov, Tomanova, 1963/102 2.8.2017 9:00 2.8.2017 18:00
Praha 6, Břevnov, U Dvora, 359/1 2.8.2017 9:00 2.8.2017 16:00
Praha 10, Dubeč, K Vilkám, 1052/ 3.8.2017 8:00 3.8.2017 16:00
Praha 10, Strašnice, Vyžlovská, 3114/26 3.8.2017 8:00 3.8.2017 16:00
Praha 4, Braník, Jílovská, 1167/71a 3.8.2017 8:00 3.8.2017 16:00
Praha 4, Kamýk, Mařatkova, 915/8 3.8.2017 8:00 3.8.2017 15:00
Praha 5, Hlubočepy, Noutonická, 531/1 3.8.2017 8:00 3.8.2017 16:00
Praha 3, Žižkov, Jilmová, 1451/65 3.8.2017 9:00 3.8.2017 16:00
Praha 4, Kunratice, K Borovíčku, 38/20 3.8.2017 9:00 3.8.2017 12:00
Praha 5, Slivenec, K Lochkovu, 3/ 4.8.2017 9:00 4.8.2017 16:00
Praha 9, Vysočany, Sokolovská, 202/314 5.8.2017 8:00 5.8.2017 11:00
Praha 4, Krč, Zelený Pruh, 1294/52 5.8.2017 9:00 5.8.2017 14:00 Hladík Petr
Praha 9, Vysočany, Sokolovská, 202/314 6.8.2017 8:00 6.8.2017 12:00
Praha 8, Libeň, U Libeňského Pivovaru, 2015/10 6.8.2017 13:00 6.8.2017 17:00 Devín Jaroslav
Praha 4, Chodov, Brandlova, 1565/19 7.8.2017 8:00 7.8.2017 15:00
Praha 4, Krč, U Michelského Lesa,/ 7.8.2017 8:00 7.8.2017 16:00
Praha 5, Řeporyje, K Tržišti, 14/4 7.8.2017 8:00 7.8.2017 16:00
Praha 9, Vinoř, Na Rampách, 733/1 7.8.2017 9:00 7.8.2017 14:00
Oprava propoje ul.Kecova 8.8.2017 8:00 8.8.2017 15:00
Praha 10, Dubeč, Mikova, 134/1 8.8.2017 8:00 8.8.2017 16:00 Janatka Miroslav
Praha 4, Chodov, Brandlova, 1561/11 8.8.2017 8:00 8.8.2017 15:00
Praha 5, Košíře, U Lesíka,/ 8.8.2017 8:00 8.8.2017 16:00
Praha 6, Břevnov, Atletická, 3/ 8.8.2017 8:00 8.8.2017 15:00
Praha 9, Klánovice, Aranžérská, 291/ 8.8.2017 8:00 8.8.2017 14:00
Praha 9, Letňany, Vamberská, 281/ 8.8.2017 8:00 8.8.2017 16:00
Praha 9, Vysočany, Sokolovská, 202/314 8.8.2017 8:00 8.8.2017 8:30
Roztoky, Roztoky, Havlíčkova,/ 8.8.2017 8:00 8.8.2017 16:00
Roztoky, Roztoky, Havlíčkova,/ 8.8.2017 8:00 8.8.2017 16:00 Macháček Pavel
Praha 9, Kyje, Vlkovická, 570/ 8.8.2017 9:00 8.8.2017 16:00
Praha 2, Vinohrady, Lublaňská, 346/28 9.8.2017 8:00 9.8.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Bachova,/ 9.8.2017 8:00 9.8.2017 17:00
Praha 5, Košíře, U Lesíka,/ 9.8.2017 8:00 9.8.2017 16:00
Praha 6, Břevnov, Atletická 3/ 9.8.2017 8:00 9.8.2017 16:00
Praha 6, Dejvice, Matějská, 2352/76 9.8.2017 8:00 9.8.2017 13:00
Praha 5, Stodůlky, Za Mototechnou, 892/ 10.8.2017 8:00 10.8.2017 13:00
Praha 5, Košíře, Plzeňská, 147/96 10.8.2017 9:00 10.8.2017 16:00
Praha 2, Nové Město, Žitná, 564/14 14.8.2017 8:00 14.8.2017 12:00
Praha 4,, Lesní 355/13/ 14.8.2017 8:00 14.8.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Podjavorinské, 1609/22 15.8.2017 8:00 15.8.2017 18:00
Praha 8, Karlín, Prvního Pluku, 335/13 15.8.2017 8:00 15.8.2017 15:00
Praha 9, Horní Počernice, Šplechnerova, 808/1 15.8.2017 9:00 15.8.2017 10:00
Praha 4, Chodov, Podjavorinské, 1607/18 16.8.2017 8:00 16.8.2017 18:00
Praha 4, Chodov, Podjavorinské, 1605/14 17.8.2017 8:00 17.8.2017 18:00
Praha 5, Smíchov, Hořejší Nábř., 628/17 18.8.2017 9:00 18.8.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Podjavorinské, 1600/13 19.8.2017 8:00 19.8.2017 18:00
Praha 6, Dejvice, Thákurova, 550/1 19.8.2017 11:00 19.8.2017 16:00 Fröhlich Jan
Praha 4, Chodov, Podjavorinské, 1603/10 20.8.2017 8:00 20.8.2017 18:00
Praha 6, Nebušice, Lovecká, 478/ 22.8.2017 9:00 22.8.2017 16:00
Praha 8, Libeň, U Libeňského Pivovaru, 2015/10 3.9.2017 13:00 3.9.2017 18:00 Kocourek Vladimír