Stav distribuční sítě

V distribuční síti PREdistribuce, a. s., tedy na území Prahy a města Roztoky, momentálně neevidujeme žádnou poruchu většího rozsahu.

Pokud jste zaznamenali výpadek elektřiny, může se jednat o plánované vypínání sítě, ke kterému dochází z důvodu pravidelné kontroly a údržby energetického zařízení.

V případě, že se výpadek vyskytl jinde nežli v uvedených lokalitách, informujte nás prosím na hlášení poruchy.

Plánovaná vypínání sítě

 Lokalita ↑ Začátek  Konec  Provádějící firma
Praha 10, Strašnice, Dolínecká, 118/ 30.5.2017 8:00 30.5.2017 16:00 KORMAK Praha a.s.
Praha 4, Chodov, Hněvkovského, 1379/8 30.5.2017 8:00 30.5.2017 18:00 KORMAK Praha a.s.
Praha 4, Nusle, Táborská, 940/31 30.5.2017 8:00 30.5.2017 10:00 Drsek Pavel
Praha 4, Šeberov, K Hrnčířům, 280/ 30.5.2017 8:00 30.5.2017 15:00 NERAD VLADIMÍR ELEKTROSLUŽBY
Praha 5, Stodůlky, Červeňanského,/ 30.5.2017 8:10 30.5.2017 16:00 Energo Praha spol. s r.o.
Praha 4,, Lesní 355/13/ 30.5.2017 8:30 30.5.2017 17:00 KORMAK Praha a.s.
Praha 9, Střížkov, Žandovská, 302/17 30.5.2017 8:30 30.5.2017 14:00 VOLTCOM, spol.s r.o.
Praha 6, Břevnov, Na Větrníku, 1488/83 30.5.2017 9:00 30.5.2017 14:00
Praha 6, Suchdol, K Drsnici, 350/15 30.5.2017 9:00 30.5.2017 16:00 AVE ELEKTRO - Jelínek s.r.o.
Praha 4, Hodkovičky, Šífařská,/ 30.5.2017 22:00 31.5.2017 3:00 Bouše Milan
Praha 3, Žižkov, Jeseniova, 1046/35 31.5.2017 8:00 31.5.2017 16:00
Praha 5, Smíchov, Přímá,/ 31.5.2017 9:00 31.5.2017 16:00
Praha 9, Satalice, Jednotného Zemědělského Družstva, 21/5 31.5.2017 9:00 31.5.2017 12:00
Praha 3, Žižkov, Jeseniova, 909/29 1.6.2017 8:00 1.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Hněvkovského, 1375/12 1.6.2017 8:00 1.6.2017 18:00
Praha 4, Modřany, Mezihorská,/ 1.6.2017 8:00 1.6.2017 13:00
Praha 4, Modřany, Mezihorská,/ 1.6.2017 8:00 1.6.2017 13:00
Praha 8, Libeň, S. K. Neumanna, 2006/6 1.6.2017 8:00 1.6.2017 16:00
Roztoky, Roztoky, Tiché Údolí,/ 1.6.2017 8:30 1.6.2017 15:30
Praha 5, Smíchov, Churáňovská,/ 1.6.2017 9:00 1.6.2017 16:00
Praha 3, Žižkov, Jeseniova, 446/37 2.6.2017 8:00 2.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Hněvkovského, 1376/10 2.6.2017 8:00 2.6.2017 18:00
Praha 4, Chodov, Zakouřilova, 1097/ 2.6.2017 8:00 2.6.2017 16:00
Praha 7, Troja, Trojská, 47/168 2.6.2017 8:00 2.6.2017 16:00
Praha 9, Horní Počernice, Ve Žlíbku, 1928/19 2.6.2017 8:00 2.6.2017 14:00
Praha 10, Hostivař, Za Drahou, 168/21 2.6.2017 8:30 2.6.2017 12:30
Praha 10, Kolovraty, U Železnice, 645/10a 3.6.2017 8:00 3.6.2017 16:00
Praha 10, Strašnice, Dolínecká, 118/ 3.6.2017 8:00 3.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Chalupkova, 1364/7 5.6.2017 8:00 5.6.2017 18:00
Praha 4, Chodov, Zakouřilova, 1097/ 5.6.2017 8:00 5.6.2017 16:00
Praha 9, Vysočany, Novovysočanská, 26/ 5.6.2017 8:00 5.6.2017 16:00
Roztoky, Roztoky, Lidická,/ 5.6.2017 8:00 5.6.2017 15:00
Roztoky, Roztoky, Lidická,/ 5.6.2017 8:00 5.6.2017 15:00
Praha 4, Michle, Pod Dálnicí,/ 5.6.2017 8:30 5.6.2017 13:30 Bouma Jiří
Praha 10, Strašnice, Nad Primaskou, 169/18 5.6.2017 9:00 5.6.2017 16:00
Praha 10, Vršovice, Petrohradská, 62/5 5.6.2017 9:00 5.6.2017 16:00
Praha 9, Letňany, Vamberská, 281/ 5.6.2017 9:00 5.6.2017 15:00
Praha 3, Vinohrady, Lucemburská, 2014/26 6.6.2017 8:00 6.6.2017 12:00 Janouš Miroslav
Praha 4, Chodov, Chalupkova, 1368/8 6.6.2017 8:00 6.6.2017 18:00
Praha 4, Chodov, Zakouřilova, 981/ 6.6.2017 8:00 6.6.2017 16:00
Praha 4, Háje, Výstavní, 96/7 6.6.2017 8:00 6.6.2017 16:00
Praha 4, Záběhlice, Střimelická, 2492/2 6.6.2017 8:00 6.6.2017 16:00
Praha 9, Letňany, Beranových,/ 6.6.2017 8:30 6.6.2017 15:30 Krbec Luboš
Praha 6, Břevnov, Malobřevnovská, 2285/57 6.6.2017 9:00 6.6.2017 13:00
Praha 9, Újezd Nad Lesy, Ranská, 191/ 6.6.2017 9:00 6.6.2017 15:00
Praha 1, Malá Strana, Velkopřevorské Nám., 485/4 7.6.2017 8:00 7.6.2017 9:00
Praha 4, Chodov, Chalupkova, 1370/4 7.6.2017 8:00 7.6.2017 18:00
Praha 4, Háje, Stachova, 184/4 7.6.2017 8:00 7.6.2017 16:00
Praha 4, Záběhlice, Střimelická, 2492/2 7.6.2017 8:00 7.6.2017 16:00
Praha 5, Stodůlky, Smíchovská, 1990/96 7.6.2017 8:30 7.6.2017 11:30
Praha 5, Smíchov, U Blaženky,/ 7.6.2017 10:00 7.6.2017 16:00
Praha 1, Malá Strana, Velkopřevorské Nám., 485/4 8.6.2017 8:00 8.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Chalupkova, 1371/2 8.6.2017 8:00 8.6.2017 18:00
Praha 4, Háje, Stachova, 214/8 8.6.2017 8:00 8.6.2017 16:00
Praha 5, Smíchov, Křížová, 2864/31 8.6.2017 8:00 8.6.2017 16:00
Praha 7, Holešovice, U Městských Domů, 181/9 8.6.2017 8:00 8.6.2017 16:00
Praha 9, Vinoř, Urbanická, 17/ 8.6.2017 8:00 8.6.2017 16:00
Praha 5, Smíchov, Na Václavce,/ 8.6.2017 9:00 8.6.2017 14:00
Praha 6, Vokovice, Vokovická,/ 8.6.2017 9:00 8.6.2017 16:00
Praha 10, Vršovice, Holandská, 354/38 9.6.2017 8:00 9.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Zakouřilova, 1216/38 9.6.2017 8:00 9.6.2017 16:00
Praha 8, Kobylisy, Třeboradická, 478/19 9.6.2017 8:30 9.6.2017 10:30 Hladík Petr
Praha 9, Kyje, Vlkovická, 570/ 9.6.2017 9:00 9.6.2017 16:00
Praha 1, Malá Strana, Velkopřevorské Nám., 485/4 12.6.2017 8:00 12.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Brandlova, 1558/5 12.6.2017 8:00 12.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, K Remízku, 846/ 12.6.2017 8:00 12.6.2017 16:00
Praha 4,, Lesní 355/13/ 12.6.2017 8:00 12.6.2017 16:00
Praha 6, Nebušice, V Pachmance,/ 12.6.2017 9:00 12.6.2017 12:00
Praha 7, Holešovice, U Výstaviště, 230/11 12.6.2017 9:00 12.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Brandlova, 1559/7 12.6.2017 9:30 12.6.2017 16:00
Praha 10, Vršovice, Bělocerkevská, 1302/28 13.6.2017 8:00 13.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, K Remízku, 846/ 13.6.2017 8:00 13.6.2017 16:00
Praha 4, Háje, Mandova, 445/22 13.6.2017 8:00 13.6.2017 16:00
Praha 4, Záběhlice, Severozápadní II, 306/32 13.6.2017 8:00 13.6.2017 16:00
Praha 6, Břevnov, Za Strahovem,/ 13.6.2017 8:00 13.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, K Remízku, 1014/26 14.6.2017 8:00 14.6.2017 16:00
Praha 4, Háje, Stachova, 174/3 14.6.2017 8:00 14.6.2017 16:00
Praha 5, Smíchov, U Dívčích Hradů,/ 14.6.2017 8:00 14.6.2017 11:00
Praha 6, Dejvice, V Šáreckém Údolí,/ 14.6.2017 8:00 14.6.2017 16:00
Praha 9, Satalice, Drahelická, 209/13 14.6.2017 8:00 14.6.2017 16:00
Praha 5, Smíchov, Plzeňská, 1924/220 14.6.2017 9:00 14.6.2017 16:00
Praha 6, Ruzyně, Ovocná, 450/14 14.6.2017 12:00 14.6.2017 14:00
Praha 4, Chodov, K Remízku, 1014/26 15.6.2017 8:00 15.6.2017 16:00
Praha 4, Háje, Stachova, 164/13 15.6.2017 8:00 15.6.2017 16:00
Praha 4, Záběhlice, Boční I, 892/27 15.6.2017 8:00 15.6.2017 17:00
Praha 6, Břevnov, U Ladronky,/ 15.6.2017 8:00 15.6.2017 16:00
Praha 10, Uhříněves, Lešovská, 778/8 15.6.2017 8:30 15.6.2017 15:30
Praha 6, Střešovice, Na Ořechovce, 251/34 15.6.2017 9:00 15.6.2017 16:00
Praha 6, Suchdol, Suchdolská, 360/ 15.6.2017 9:00 15.6.2017 12:00
Praha 7, Holešovice, Ostrov Štvanice, 863/ 15.6.2017 9:00 15.6.2017 12:30 Havránek Michael
Praha 4, Modřany, U Spořitelny,/ 15.6.2017 22:00 16.6.2017 3:00 Bláha Petr
Praha 4, Háje, Stachova, 164/13 16.6.2017 8:00 16.6.2017 16:00
Praha 4, Chodov, Na Sádce, 1277/14 19.6.2017 8:30 19.6.2017 15:30
Praha 4, Chodov, Podjavorinské, 1599/8 19.6.2017 9:30 19.6.2017 16:00
Praha 4, Braník, Ke Klínku, 912/2 20.6.2017 8:00 20.6.2017 14:00
Praha 8, Libeň, Na Malém Klínu, 1773/16 23.6.2017 8:00 23.6.2017 14:00
Praha 4, Kamýk, Smotlachova,/ 28.6.2017 8:00 28.6.2017 15:00 Drsek Pavel
Praha 3, Vinohrady, Lucemburská, 2014/26 4.7.2017 8:00 4.7.2017 12:00 Janouš Miroslav